Dla pracownika

Dla naszych partnerów poszukujemy pracowników do zatrudnienia w Danii, Szwecji i Niemczech.

Mamy dla Ciebie stabilne warunki pracy i atrakcyjne, stałe wynagrodzenie!

Szukasz pracy za granicą? Świetnie trafiłeś! Współpracujemy z wieloma przedsiębiorstwami, dzięki czemu oferujemy bogatą gamę stanowisk w różnych branżach i na różnych szczeblach kariery. Z nami nie musisz bać się o terminową wypłatę, legalny pobyt, dojazd, mieszkanie w obcym miejscu czy wypełnianie masy formalności. Zaoszczędzony na poszukiwaniach czas możesz swobodnie wykorzystać na przygotowania do wyjazdu.

Jesteśmy zainteresowani przede wszystkim współpracą z osobami poszukującymi prac fizycznych. Mamy oferty m.in. w budownictwie i fabrykach. Szukamy ludzi z praktycznym doświadczeniem, a specjalistyczne kursy wymagane są jedynie w przypadku spawaczy, którzy muszą legitymować się odpowiednimi uprawnieniami spawalniczymi np. MAG-135 czy TIG-14.

To my będziemy Twoim pracodawcą i to my oddelegowujemy Cię do pracy u naszych partnerów z Danii, Szwecji i Niemiec. W Twoim imieniu zadbamy o wypełnienie wszelkich formalności związanych z zatrudnieniem, zapewnimy bezpieczeństwo i darmowe zakwaterowanie. Wszystko odbędzie się legalnie i będziesz mógł na nas liczyć na każdym etapie – od rekrutacji po wątpliwości podczas pobytu za granicą.

Co oferuje Work4Best?

Podejmując z nami współpracę otrzymujesz:

  • legalne zatrudnienie;
  • atrakcyjne wynagrodzenie, ze stałą stawką przez cały czas trwania kontraktu;
  • bezpłatne zakwaterowanie w miejscu pracy;
  • zdalną opiekę koordynatora;
  • możliwość podjęcia długoterminowego zatrudnienia. 

Jako firma Work4Best dbamy, aby wszystkie oferty pracy za granicą dobierane były indywidualnie pod kwalifikacje i wymagania kandydata. Chcemy, aby każda osoba rozpoczynająca nową ścieżkę kariery zawodowej znalazła u nas coś dla siebie. Otwieramy przed pracownikami nowe możliwości i ścieżki rozwoju. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że wyjazd za granicę w celach zarobkowych niesie za sobą stres i ryzyko. Jako specjaliści w dziedzinie HR dbamy o legalność, przejrzystość i bezpieczeństwo zatrudnienia. Oferujemy stałą opiekę dla naszych pracobiorców, aby od pierwszych dni w innym kraju czuli się pewnie i komfortowo. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i zdobytemu zaufaniu, współpracę z nami podejmuje zarówno wiele osób poszukujących pracy, jak i partnerzy potrzebujący wsparcia kadrowego. Naszym priorytetem jest zadowolenie każdej ze stron, dlatego też wyjątkowo dbamy o wzajemne relacje i obopólną satysfakcję.  

Co wyróżnia Work4Best na rynku pracy?

Oprócz podstawy: legalności zatrudnienia, darmowego zakwaterowania i stałego  wynagrodzenia godzinowego, na tle konkurencji wyróżnia nas m.in. fakt, iż dla chętnych pracowników zapewniamy możliwość pracy średnio 60 godzin pracy tygodniowo. Nawet przy wyższej stawce w innej firmie, zatrudniony miesięcznie zarobi mniej, nie mając możliwości pracy powyżej 37 godzin tygodniowo. Zdajemy sobie sprawę z tego, że decydując się na wyjazd zarobkowy, pracownikowi zależy na jak największym zysku.

Stawka godzinowa jest określana z góry, a jej wysokość podawana jest już po odjęciu wszystkich kosztów zatrudnienia. Jest to bardzo istotna kwestia – progresja podatkowa za granicą jest wysoka, a znając kwotę netto (“na rękę”) pracownik może obliczyć, ile dokładnie zarobi za miesiąc wykonywanej pracy.

Dlaczego warto podjąć z nami współpracę?

Warto zaufać specjalistom – współpracując z doświadczoną firmą, każdy pracownik ma pewność, że zostanie mu zapewnione bezpieczeństwo i otrzyma wsparcie, kiedy tylko będzie go potrzebował.

Jako firma o ugruntowanej pozycji, zapewniamy legalny pobyt i zezwolenie na pracę w Danii, Szwecji i Niemczech. Dokładamy wszelkich starań, aby kandydaci mogli znaleźć zajęcie odpowiednie dla siebie, wykorzystujące ich predyspozycje, wiedzę i umiejętności. Wszelkie formalności leżą po naszej stronie, tak jak i organizacja bezpłatnego zakwaterowania. Początki mogą wydawać się trudne, jednak z naszą pomocą wdrożenie w nowe obowiązki i zaaklimatyzowanie się w nowym miejscu odbędzie się szybko i bezproblemowo. Dbamy również o to, aby żaden z pracowników nie został w danej lokalizacji sam – zawsze oddelegowujemy do jednego przedsiębiorstwa co najmniej dwóch pracobiorców. Dobrze jest mieć obok znajomą, zaufaną osobę, zwłaszcza w obcym kraju.

Oprócz atrakcyjnej stawki godzinowej i odpowiedniego wymiaru czasu pracy, gwarantujemy terminowość wypłat. Ta kwestia nie zawsze jest tak oczywista, jakby mogło się wydawać. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jakie są powody wyjazdów za granicę w celach zarobkowych i wyjątkowo dbamy o tę kwestię. Na każdym etapie współpracy pozostajemy do dyspozycji dla naszych pracowników. Odpowiadamy na każde pytanie i rozwiewamy wszelkie wątpliwości.

Wszystkich zainteresowanych pracą za granicą z Work4Best zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością przedstawimy wszystkie oferty i możliwości współpracy.

☎ +48 537 777 864
☎ +48 91 812 13 20
☎ +46 70 949 69 34
? info@work4best.pl