Nasze największe projekty
Novelis Deutschland GmbH
Novelis Deutschland GmbH

Novelis Deutschland GmbH to jeden z największych producentów wyrobów z aluminium walcowanego i największe na świecie przedsiębiorstwo zajmujące się recyklingiem aluminium. Posiada sieć zaawansowanych technologii do walcowania i recyklingu w Ameryce Północnej, Ameryce Południowej, Europie i Azji. Swoje produkty eksportuje na cały świat.

Przedsiębiorcy z branży stoczniowej ze Szczecina
Przedsiębiorcy z branży stoczniowej ze Szczecina

Na zlecenie dwóch szczecińskich firm, przeszkoliliśmy ich dziesięciu pracowników – spawaczy, w ramach Biura Usług Rozwojowych, finansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w następujących metodach: MAG-135 oraz TIG-141. Wszyscy uczestnicy ww. kursów uzyskali międzynarodowe certyfikaty spawalnicze TUV-Rheinland.

Pierce Distribution Center
Pierce Distribution Center

PDC Logistics to centrum dystrybucji części motocyklowych, motocrossowych i do skuterów śnieżnych. Należy do szwedzkiego potentata e-commerce – Pierce AOB.]

Zakres prac: zapewniliśmy pięciu pracowników, którzy samodzielnie wybudowali duże ściany działowe hali z płyt gipsowo – kartonowych, o łącznej powierzchni 250 m2. Stworzyli również infrastrukturę dla studia fotograficznego działu reklamy Pierce Distribution Center w Szczecinie.

Befesa Aluminium Germany GmbH
Befesa Aluminium Germany GmbH

Befesa jest firmą usługową, specjalizującą się w recyklingu pyłu stalowego, żużli solnych i pozostałości aluminium. Działalność firmy podzielona jest na dwie jednostki: usługi recyklingu pyłu stalowego i usługi recyklingu żużli solnych aluminium.

Zakres prac: montaż i spawanie ewakuacyjne.

Belman A/S
Belman A/S

Firma Belman A/S zajmuje się projektowaniem i produkcją przedłużeń rur (pipe extensions) do przesyłu ropy naftowej i gazu.

Zakres prac: dla firmy Belman A/S w Esbjerg wynajęliśmy czterech spawaczy w metodzie MAG-135 i 136 oraz TIG-141, do spawania połączeń rur ze stali nierdzewnej ze stalą czarną, o grubości 3,0 mm.

Munck Gruppen A/S
Munck Gruppen A/S

Munck Gruppen A/S wykonuje prace budowlane w Danii i za granicą. Większość międzynarodowych projektów realizują Munck Civil Engineering i Munck Íslandi Ehf.

Zakres prac: wraz z duńską Agencją Zatrudnienia Work4all Aps przeprowadziliśmy rekrutację czterech operatorów koparek oraz ośmiu pracowników drogowych do budowy dróg i chodników w miejscowości Horsens w Danii.

Busspart Sverige AB, Szwecja
Busspart Sverige AB, Szwecja

Busspart Sverige AB produkuje części karoserii i nadwozia do autobusów. Eksportuje je do krajów skandynawskich i niektórych krajów europejskich. Współpracuje także z produkcją plastikowych i kompozytowych części do pociągów i łodzi handlowych.

Zakres prac: Zrekrutowaliśmy laminatorów form kompozytowych oraz malarzy – lakierników do fabryki części samochodowych.

"MIG, MAG, TIG lepsza praca w mig"
"MIG, MAG, TIG lepsza praca w mig"

W ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020, nasz zespół przygotował oraz zrealizował projekt „MIG, MAG, TIG lepsza praca w mig”. Obejmował on Działanie 8.6, wartość całkowita projektu wyniosła 637.012,50 PLN, kwota dofinansowania ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego: 541.460,62 PLN, a nasz wkład własny: 95.551,88 PLN. Przeszkoliliśmy 24 osoby w metodzie: MAG-135, 24 osoby w metodzie: MAG-138 oraz 36 osób w metodzie: TIG-141. Spośród uczestników naszych kursów 82 osoby uzyskały międzynarodowy certyfikat spawalniczy TUV-Rheinland.

Nordtec Services Aps w Nørre Aaby, Dania
Nordtec Services Aps w Nørre Aaby, Dania

Firma produkująca m.in. urządzenia do wyposażenia statków.

Zakres prac: stała współpraca w zakresie rekrutacji pracowników fabryki i obsługi kadrowo-administracyjnej, do prac przy serwisowaniu wymienników ciepła (m.in. do demontażu, malowania, nakładania powłok ochronnych itp.).