O nas

Jesteśmy firmą z ponad 10-letnim doświadczeniem w branży Human Resources, zajmującą się wynajmem i leasingiem pracowników z Polski, dla przedsiębiorców z Danii, Szwecji i Niemiec. W okresie naszej działalności zatrudniliśmy lub zrekrutowaliśmy blisko 400 pracowników dla około 100 klientów. 

Jesteśmy zarejestrowani w RUT – Duńskim Rejestrze Zagranicznych Świadczycieli Usług (Registret for Udenlandske Tjenesteydere), pod numerem: R0017324. Dla naszych pracowników budowlanych i przemysłowych na terenie Szwecji, zapewniamy karty ID06 wyrobione przez Nexus Group. 

Spektrum naszych klientów zaczyna się od gospodarstw rolnych, hodowców choinek i zwierząt hodowlanych (krowy mleczne, norki) z Danii, poprzez fabryki części metalowych, klimatyzacji, przedłużeń rur do przesyłu gazu i ropy naftowej z Danii, jedną z największych fabryk części samochodowych w Szwecji, aż po dwie huty aluminium z Niemiec oraz kilkadziesiąt firm budowlanych z terenu Danii. 

Dostarczamy na rynek duński, szwedzki i niemiecki wyspecjalizowanych pracowników, z dziedzin spełniających indywidualne potrzeby naszych zagranicznych partnerów. Rekrutujemy pracowników stałych i sezonowych, z różnych branż. Są to pracownicy głównie podstawowego i średniego szczebla, z co najmniej podstawową znajomością języka angielskiego lub niemieckiego. Umożliwia to porozumiewanie się w pracy i dokładne wykonywanie poleceń kierownika.

To Ty określasz kiedy, gdzie i do jakich prac mają zostać zaangażowani potrzebni ludzie. My zajmiemy się resztą.

Czym zajmuje się Work4Best?

Wspieramy przedsiębiorstwa w rozwoju i osiąganiu wysokiej wydajności i efektywności. Poprzez zapewnianie im wyspecjalizowanej kadry, pomagamy w zapobieganiu przestojów na produkcji, eliminacji pustych roboczogodzin i wykluczeniu nadmiaru nadgodzin. Oferujemy zarówno leasing pracowniczy, jak i rekrutację za jednorazową opłatę (recruitment fee). 

Zajmujemy się wszelkimi formalnościami. Dokładnie weryfikujemy każdego kandydata pod kątem wiedzy, predyspozycji i praktycznego doświadczenia. Dbamy o wykonywanie wszelkich, niezbędnych do pracy badań. Naszym celem jest zagwarantowanie specjalnie wyselekcjonowanych i wyspecjalizowanych ekspertów, spełniających indywidualne potrzeby naszych zagranicznych partnerów.

 

Pracownikom zapewniamy pracę dostosowaną do ich umiejętności i kwalifikacji, w wybranym wymiarze godzin, za stałą stawkę godzinową. Dbamy o ich spokój ducha i legalne, dobre warunki pobytu za granicą. Do jednego miejsca wysyłamy co najmniej dwie osoby, aby każdy miał obok siebie znajomą osobę.

Każdą usługę wynajmu pracowników lub wykonanie konkretnej usługi na terytorium Danii zgłaszamy do RUT przed jej rozpoczęciem, wraz z podaniem danych osobowych polskich pracowników.

Korzyści z podjęcia współpracy z Work4Best

Decydując się na podjęcie współpracy z nami jako firma, masz pewność, że trafi do Ciebie kompetentna siła robocza, z odpowiednimi umiejętnościami i doświadczeniem. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że pracownicy są wizytówką biznesu. Przykładamy więc szczególną wagę do wyboru i koordynacji kandydatów.

Profity płynące z korzystania z naszych usług dla pracodawców:

 • mało formalności i oszczędność czasu na przeprowadzaniu rekrutacji;
 • możliwość dopasowania liczby pracowników do aktualnych potrzeb;
 • niższe koszta związane z zatrudnieniem;
 • eliminacja pustych roboczogodzin;
 • brak kosztów zakupu odzieży roboczej;
 • przejrzysty sposób rozliczania.

Osobom chcącym podjąć u nas pracę oferujemy wsparcie na każdym etapie ścieżki kariery zawodowej za granicą. Gwarantujemy nowe możliwości rozwoju w dopasowanej indywidualnie pracy, zgodnej z preferencjami zatrudnionego. Zajmujemy się organizacją potrzebnych dokumentów i procedur, a ponadto zapewniamy poczucie bezpieczeństwa w nowym miejscu pracy.

Korzyści dla pracowników ze współpracy z nami:

 • legalny pobyt i zatrudnienie za granicą;
 • stała stawka godzinowa przez cały czas trwania kontraktu;
 • bezpłatne zakwaterowanie;
 • zdalna opieka koordynatora;
 • możliwość podjęcia pracy zarówno tymczasowo, jak i długoterminowo.

Nasze wartości

Na pierwszym miejscu stawiamy ludzi. Szacunek i empatia w połączeniu z naszą wiedzą i doświadczeniem pozwala nam na stawianie rozwoju naszych partnerów i pracowników na pierwszym miejscu. Dbając o zatrudnione u nas osoby, dbamy tym samym o jakość ich pracy u naszych klientów. Zależy nam na trwałych relacjach, opartych na zaufaniu i indywidualnym traktowaniu. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak trudne jest rozpoczęcie nowego etapu w życiu za granicami kraju. Gwarantujemy bezpieczeństwo i wsparcie na wszystkich etapach współpracy.

Myślimy globalnie, dlatego działając na terenach kilku państw chcemy prowadzić ekspansję na rynku europejskim. Nasze poczynania kształtują to, dostarczając potrzebującym firmom pracowników z Polski, a poszukującym pracy oferując posady w Danii, Szwecji i Niemczech. 

Współpraca z nami to transparentność i stabilność warunków, nowe możliwości, szybki, sprawny kontakt i minimum formalności.